logo

центр
аппаратной
косметологии

logo

центр
апаратної
косметології

м. Дніпро,
вул. Гусенка 17, 2-й поверх.

Пн-Сб 10:00-19:00
Нд: по запису

Екзосоми Exoxe: екзосомальна терапія у лікуванні шкіри та волосся

20 Червня 2024
855x501 adassa news exosomal therapy

Екзосоми – це справжній прорив в естетичній косметології! Це інноваційний та дуже потужний препарат для омолодження та лікування шкіри без болю та ускладнень. 

В ADASSA Medical Clinic екзосомальна терапія проводиться з використанням екзосом Exoxe. Вони допомагають покращити якість шкіри, підвищити її еластичність та пружність, посилити регенерацію, зменшити вираженість вікових змін, а також запобігти появі передчасних ознак старіння. Крім цього екзосоми активно використовуються для лікування випадіння волосся.

Екзосоми EXOXE – це унікальний препарат, який буквально програмує клітини шкіри на молодість:

 • це потужна стимуляція регенерації шкіри;
 • покращення її текстури та кольору без періоду реабілітації;
 • виражений омолоджуючий ефект, який зберігається на довгий час!

В цій статті поговоримо про те, як працюють екзосоми, в яких випадках вони показані та чому екзосомальна терапія ефективна для омолодження шкіри та лікування алопеції. 

Що таке екзосоми?

Екзосоми – це маленькі мембранні везикули або, простіше кажучи, бульбашки, які утворюються всередині наших клітин і мають унікальний склад – матричні РНК, білки, ліпіди та фактори росту. Всі вони сприяють регенерації, репарації і активному оновленню, саме тому процедури з використанням екзосом настільки ефективні при омолодженні та лікування шкіри.

Варто зауважити, що екзосоми Exoxe мають високий регенеративний потенціал, який перевершує інші продукти екзосомальної терапії у 2,5 рази. Завдяки унікальному походженню та методам отримання в екзосомах Exoxe міститься більша кількість білків та факторів росту, що в рази підвищує їх ефективність та терапевтичну цінність.

Переваги екзосомальної терапії з екзосомами Exoxe

Екзосоми Exoxe відрізняються такими перевагами: 

 • містить неймовірну кількість корисних екзосом – 6 мільярдів;
 • вони виготовляються на основі здорових молодих клітин, завдяки чому мають дуже потужний регенеруючий та омолоджуючий ефект;
 • максимально насичені біоактивними молекулами;
 • регенерація тканин у 2,5 рази швидше, ніж в інших екзосомальних препаратів.

Всі ці переваги гарантують абсолютну безпеку, високу ефективність та максимально пролонгований ефект від екзосомальної терапії.

Показання екзосомальної терапії та що лікують екзосоми?

Екзосоми мають широкий спектр дії та застосовуються для вирішення наступних проблем:

 • омолодження шкіри (обличчя, шия тощо);
 • акне (у період ремісії) та постакне;
 • гіперпігментація;
 • розширені пори;
 • рубці та розтяжки;
 • алопеція.

Рубці, вікові зміни шкіри, дрібні зморшки, втрата тургору та еластичності, розширені пори, жирний блиск, гіперпігментація та постакне, а також випадіння та погіршення стану волосся – це все те, з чим можуть впоратись екзосоми. 

Які результати можна отримати після лікування екзосомами?

Екзосоми сприяють активізації клітинного оновлення та стимуляції синтезу молодого колагену та еластину, внаслідок чого відбуваються такі зміни:

 • відбувається потужне омолодження;
 • посилюється регенерація шкіри, підвищується її тургор та еластичність;
 • зменшуються запалення;
 • вирівнюється тон шкіри;
 • розгладжується рубцева тканина та сліди постакне;
 • освітлюються пігментні плями та постзапальна пігментація. 

При лікуванні алопеції після екзосомальної терапії волосся стає густим, міцним, красивим і блискучим. Нормалізується живлення волосяних фолікулів, в результаті чого зменшується випадання волосся і покращується його зростання. Крім того, з’являється багато нових волосків, а ті фолікули, які були у сплячій фазі, переходять в активну фазу росту.

Чому екзосоми важливо наносити топічно?

Згідно з результатами проведених клінічних досліджень, одним із найбільш ефективних способів використання екзосом Exoxe є їх нанесення на шкіру топічним способом після створення мікроушкоджень, викликаних процедурами мікронідлінгу, мікроголковим RF-ліфтингом або лазерною терапією. Саме таким чином вони застосовуються у нашій клініці і саме тому ми отримуємо максимально виражений ефект омолодження. 

Варто відмітити, що процедура проходить абсолютно безболісно та не має періоду реабілітації.

Екзосоми – це унікальний продукт, який програмує клітини на молодість і запускає потужне омолодження та оновлення клітин. Молода, здорова, підтягнута, чиста і красива шкіра, без зморшок, розширених пор, рубців і пігментації – все це стало можливим завдяки екзосомам EXOXE.

Запрошуємо вас на екзосомальну терапію в ADASSA Medical Clinic. Наші лікарі-косметологи допоможуть повернути вам молодість та здоров’я шкіри і волосся. 

Записатися на процедуру можна за телефоном 067 180 01 80