Adassa Medical Clinic | Центр апаратної косметології та хірургії у Дніпрі
logo

центр
аппаратной
косметологии

logo

центр
апаратної
косметології

м. Дніпро,
вул. Гусенка 17, 2-й поверх.

Пн-Сб 10:00-19:00
Нд: по запису

Adassa Medical Clinic — центр апаратної косметології і хірургії та одна з найпровідніших beauty-клінік України.

Сьогодні ми надаємо понад 100 послуг, використовуємо апарати останнього покоління, а в наших стінах працюють десятки спеціалістів з досвідом щонайменше 15 років.

Adassa Medical Clinic – центр вашого здоровʼя та краси. Ми створюємо атмосферу турботи, де професіонали клініки максимально ефективно використовують свій багаторічний досвід, а також знання та практику для створення справжньої природної краси.

Напрямки

Процедури ADASSA Medical Clinic спрямовані на омолодження, усунення дефектів шкіри та її оздоровлення. Ми допомагаємо нашим клієнтам почуватися впевнено — завжди виглядати свіжо, здорово та природно.

Особливості роботи

donation

Індивідуальні комплекси послуг

Ставите нам завдання – ми підбираємо ефективне рішення, використовуючи весь потенціал наших спеціалістів та обладнання. Ми комбінуємо процедури та досягаємо стійкого результату.

hospital

Найкращий апаратний парк в Україні

Багатопрофільний лазер Fotona, фракційний лазер CO2, діодний лазер Lumenis Light Sheer Desire та лімфодренажний апарат LPG – лише невелика частина нашого арсеналу. Ми оновлюємо наші апарати не рідше ніж раз на 2 роки.

certification

Лікарі з міжнародною сертифікацією

ADASSA Medical Clinic – це понад 30 дерматологів, косметологів, хірургів та гінекологів. Їхній стаж — не менше 15 років у напрямку. 2 рази на рік кожен із них підвищує кваліфікацію за кордоном.

policy

100% ліцензійна діяльність

ADASSA Medical Clinic має ліцензію Міністерства охорони здоров'я України на надання послуг у галузі дерматовенерології та хірургії. Центр також є сертифікованою науково-клінічною базою.

healthcare

Приємна атмосфера та анонімність

Світлі кімнати, зручні крісла, ароматний чай та чуйний персонал. Нам довіряють понад 400 клієнтів — дві третини яких зізналися, що цінують в ADASSA комфорт обслуговування.

pin

Центр міста

Наша адреса в Дніпрі - вул. Гусенка, 17, що лише за 3 хвилини їзди від центру міста. До нас також легко дістатися громадським транспортом та пішки.

Наші фахівці

 • anastasiya sviridova

  Свиридова Анастасія

  Медичний директор, лікар-дерматовенеролог Adassa Medical Clinic

  Записатися на прийом
 • 6 ruslan sviridov

  Свиридов Руслан

  Медичний директор, провідний хірург Adassa Medical Clinic

  Записатися на прийом
Дивитись всю команду

Наше обладнання

 • fotona 1

  Fotona

  Багатопрофільний лазер, що дозволяє проводити більше 50 процедур для обличчя та тіла, включаючи підтяжку шкіри, лікування судин обличчя та кінцівок, шліфування, усунення пітливості та ліпосакцію.
  Лазер має колосальний перелік лікувальних процедур, також за ефективністю він нічим не поступається пластичній хірургії. З допомогою лазера можна проводити такі процедури: видалення лентиго, мелазми, хлоазми; видалення ластовиння; видалення гемангіом, винних плям; лікування куперозу; видалення старечих плям; видалення татуювання, татуажу брів, губ; карбоновий пілінг; омолодження шкіри; лікування вугрової хвороби і т.д.

  Записатися на прийом
 • altera 1024x1024 1

  Ulthera

  Революційний апарат для СМАС ліфтингу діє ультразвуковими хвилями на глибокий м’язовий шар.
  В результаті процедури ділянки м’язів нагріваються, скорочуються та миттєво підтягують шкіру. Усього за одну процедуру виробляється колаген, який згодом заповнює об’єми, яких бракує, підтягує шкіру та зменшує зайві жирові відкладення на обличчі.
  За допомогою Альтера-терапії можна досягти ліфтингу та ущільнення шкіри обличчя, шиї та декольте, а також скоригувати зморшки.

  Записатися на прийом
Дивитись всі апарати

Ліцензії

123

Як виглядає ADASSA Medical Clinic

3D-тур по ADASSA Medical Clinic в Днепре

dsc00228 photo 2023 12 05 17 05 55 6 photo 2023 12 05 17 15 55 2 1 15 photo 2023 12 05 17 05 56 2 photo 2023 12 05 17 15 55 5 14 3 3 2 5 dsc00194 1 6 dsc00197 dsc00206 dsc00209 dsc00245 4