logo

центр
аппаратной
косметологии

logo

центр
апаратної
косметології

м. Дніпро,
вул. Гусенка 17, 2-й поверх.

Пн-Сб 10:00-19:00
Нд: по запису

Корекція фігури

Корекція контурів фігури – категорія послуг ADASSA, які не мають вікових обмежень. Будь то загальна естетична корекція форм чи робота з проблемними зонами, бажання оздоровити організм чи зробити спосіб життя здоровішим — наші лікарі-косметологи починають із консультації та вивчення причин утворення небажаних тканин.

В ADASSA ми надаємо різноманітні послуги пластичної хірургії, включаючи абдомінопластику та підтяжку грудей, а також пропонуємо спектр неінвазивних та малоінвазивних методів корекції фігури — шприцеву ліпосакцію зони живота та колін, ін’єкції ліполітиків та апаратні масажі (LP).

Щоб результат виявився стійким, ми також складаємо рекомендації щодо способу життя.

Запишіться на консультацію або перший прийом, щоб дізнатися більше про можливості та процедури, які ви можете пройти найближчим часом!

Зверніть увагу. Для призначення деяких процедур консультація з лікарем та проведення аналізів є обов’язковими. Кількість процедур у межах комплексу відрізняється залежно від вашого завдання.

Послуги

Масаж антицелюлітний

Це інтенсивний масаж, який може проходити із застосуванням сучасного обладнання для вакуумного чи роликового масажу.

Антицелюлітний масаж сприяє інтенсивному кровообігу в проблемних зонах, що призводить до поступового розщеплення жирових тканин.

Масаж також є процедурою профілактики старіння та підвищує еластичність шкіри. Больовий ефект незначний. Процедуру рекомендується проходити не менше одного разу на тиждень.

Ціна масажу - від 850 грн.
Записатись
Апаратний лімфодренаж

Вакуумний лімфодренажний масаж сприяє зниженню ваги, робить силует стрункішим, підвищує пружність шкіри та тонус м'язів, розгладжує її дефекти (складки, зморшки, рубці).

Стійкого ефекту можна досягти регулярними процедурами та проходженням комплексу апаратних масажів з подальшою корекцією стилю життя. Процедура підходить як профілактична.

Використовуємо обладнання останнього покоління.

Ціна процедури – від 1200 грн.
Записатись
Міостимуляція

Эта аппаратная процедура укрепляет мышцы тела за счет проведения через них микротоков. Полезные импульсы проходят сквозь кожу на уровне 3—5 мм относительно поверхности и вызывают микросокращение мышц.

Серед корисних ефектів – усунення в'ялості та провисання шкіри, спалювання підшкірного жиру, розгладжування дрібних дефектів та зниження набряклості.

Міостимуляцію можна проходити як профілактика утворення жиру та зморшок.

Ціна міостимуляції – від 800 грн.
Записатись
Шприцева ліпосакція

Ця малоінвазивна процедура дозволяє досягти чітких контурів тіла і проходить лише за місцевого наркозу. Її особливість – точне локальне видалення небажаних жирових відкладень.

Шприцева ліпосакція підходить для тонкої шкіри та є щадною. Найбільш стійкий ефект досягається в комплексі з масажами та загальним поверхневим моделюванням фігури.

Ціна процедури – від 550 євро.
Записатись
Підтяжка тканин

Естетична пластика тіла застосовується як окремо, так і в сукупності з процедурами ліпосакції. Завдання процедури - згладити контури тіла і зробити фігуру більш вираженою.

Хірургічний ліфтинг допомагає при в'ялості шкіри, складках після втрати ваги, набряклості та старінні тканин.

В ADASSA ми пропонуємо різні методи пластики – від ниткового ліфтингу до армування.

Ціна процедури – від 550 євро.
Записатись
Лазерна ліпосакція

Цей тип пластичної операції ADASSA спрямований на видалення жирових тканин у важкодоступних місцях, корегувати які за допомогою тренувань та дієт неможливо.

Лазерна ліпосакція – це хірургічне видалення жиру з мінімальним періодом відновлення шкіри. Найбільш популярні зони - живіт і стегна. Її відмінність від традиційної ліпосакції у попередній трансформації жиру в гель для зручного відсмоктування.

Ціна процедури – від
Записатись