logo

центр
аппаратной
косметологии

logo

центр
апаратної
косметології

м. Дніпро,
вул. Гусенка 17, 2-й поверх.

Пн-Сб 10:00-19:00
Нд: по запису

Лазерне омолодження інтимних зон на апараті Fotona

22 Березня 2024
855x501 adassa news intim zone

Лазерне омолодження інтимних зон, також відоме як лазерна вагінальна реконструкція, – це апаратна процедура, що передбачає застосування світлового випромінювання для поліпшення пружності, тонусу і загального стану тканин піхви у жінок. Процедура проводиться з використанням багатопрофільного лазера Fotona. За ефективністю він нітрохи не поступається пластичній хірургії, оскільки має широкий спектр показань і здатний вилікувати вагінальну релаксацію й атрофію лише за допомогою світлового випромінювання. Як працює лазерне інтимне омолодження Fotona і з якими проблемами допомагає впоратися, поговоримо далі.

Принцип дії гінекологічного лазерного омолодження

Лазерне омолодження стінок піхви ґрунтується на принципі фототермічного впливу, під час якого лазерні промені проникають у глибокі шари шкіри та стимулюють процеси регенерації, активізують синтез колагену і еластину, що сприяє поліпшенню текстури, пружності та загального стану шкіри в делікатній зоні.

Це інноваційний метод, який здатний підвищити еластичність, пружність та чутливість вульви без необхідності в хірургічному втручанні та гормональній терапії. Процедура ефективна у відновленні статевих органів після пологів, усуненні сексуальних дисфункцій, атрофії та лікуванні нетримання сечі у жінок.

Показання лазерного омолодження інтимних зон

Процедура показана для вирішення таких проблем:

 • вікові та дисгормональні зміни вульви;
 • неестетичні пігментні плями;
 • післяпологові зміни;
 • стресове нетримання сечі;
 • атрофія слизової та опущення тканин;
 • сухість, свербіж, подразнення;
 • болісний статевий акт.

Як проводиться лазерне інтимне омолодження на апараті Fotona?

Лазерне омолодження інтимних зон проводиться в Adassa Medical Clinic з використанням лазерного апарату Fotona. Процедура включає обробку слизової оболонки і самої піхви. Лазер призводить до нагрівання тканин та індукування контрольованого теплового ушкодження, що, в свою чергу, сприяє запуску процесів регенерації та стимулює синтез молодого колагену і еластину. Лазер глибоко нагріває тканини, що призводить до їх скорочення, ущільнення та звуження.

Методика неінвазивна, тому проходить без ушкодження слизової і тканин. Інтенсивність впливу лазера і довжина променю строго контролюються лікарем-гінекологом, що гарантує делікатну обробку без ризику пошкодження тканин.

Переваги гінекологічного омолодження

Лазерне омолодження інтимної зони має наступні переваги:

 • поліпшення пружності та еластичності тканин піхви, що допомагає відновити її тонус і поліпшити якість статевого життя;
 • усунення сексуальних дисфункцій, таких як сухість і дискомфорт, завдяки стимуляції процесів регенерації клітин і синтезу колагену;
 • мінімальне втручання і відсутність періоду реабілітації після процедури;
 • безпека для майбутніх вагітностей і пологів, оскільки процедура не впливає на анатомію піхви;
 • можливість поліпшення фізичного і психологічного комфорту жінки, підвищення самооцінки і впевненості в собі.

Результати лазерного омолодження інтимної зони

Результатом інтимного лазерного омолодження може бути поліпшення симптомів, пов’язаних з атрофією піхви, включно з сухістю, свербінням, подразненням і болісними статевими актами. Також процедура може відновити оптимальний рН, повернути чутливість і покращити сексуальне задоволення. Крім того, лазерна терапія за допомогою апарату Fotona сприяє зменшенню рубців, що виникли після травм і операцій, що робить її ефективним інструментом у сучасній косметології та дерматології.

Запрошуємо вас до Adassa Medical Clinic на лазерне омолодження інтимної зони, а також лікування вагінальної релаксації та атрофії на апараті Fotona. Процедура проводиться кваліфікованими лікарями-гінекологами з використанням сучасного обладнання та передових технологій.

Для отримання додаткової консультації звертайтеся за телефоном: 067 180 01 80