Лазерне лікування судинних зірочок на апараті Lumenis M22 в ADASSA Medical Clinic
logo

центр
аппаратной
косметологии

logo

центр
апаратної
косметології

м. Дніпро,
вул. Гусенка 17, 2-й поверх.

Пн-Сб 10:00-19:00
Нд: по запису

Судинні зірочки: симптоми, діагностика та видалення судин на апараті Lumenis M22

20 Травня 2024
855x501 adassa news sudiny

Судинні зірочки або телеангіектазія – це дерматологічне захворювання, спричинене крихкістю капілярних судин та порушенням кровообігу у товщі шкіри. Однією з яскравих ознак телеангіектазії є поява видимих судинних сіточок і зірочок, які знаходяться на поверхні шкіри.

Телеангіектазія часто призводить до появи почервоніння, роздратування, почуття розпирання і дискомфорту на шкірі. Хоча вона вважається безпечною естетичною патологією, її прояви приносять психологічний дискомфорт і можуть значно знизити якість життя.

Симптоми телеангіектазії або судинних зірочок

Телеангіектазія проявляється небажаною раптовою появою зайвого рум’янцю обличчя, що супроводжується почуттям жару та сухістю шкіри. Під впливом провокуючих факторів стає видна синьо-червона сіточка капілярів, звана “зірочками” або “сіточками”. Пацієнт може відчувати стягнутість шкіри, печіння та свербіж.

Через порушення кровообігу шкіра, уражена судинними сіточками, може відчувати гіпоксію (дефіцит кисню) і не отримувати достатньої кількості поживних речовин, що призводить до прискореного старіння – вона втрачає здоровий колір, стає блідою або сірою. Важливо своєчасно звертатися до фахівця для діагностики та призначення правильного лікування, щоб запобігти прогресуванню телеангіектазії.

Які методи використовують для діагностики судинних новоутворень?

Для діагностики судинних сіточок дерматолог вдається до наступних методів:

   1. Огляд, збір анамнезу та дерматоскопія. Лікар оглядає шкіру пацієнта, робить збір анамнезу (інформації про стан здоров’я та попередні захворювання)

   2. Використання дерматоскопу (пристрій для збільшення та вивчення шкірних змін).

   3. УЗД щитовидної залози та органів черевної порожнини (при необхідності). Додаткові дослідження можуть бути призначені, якщо лікар має підозри на приховані захворювання, які можуть бути пов’язані з проявом судинних сіточок.

Пацієнтам важливо розуміти, що самостійна діагностика судинних зірочок не є можливою і важливо звернутися до фахівця для проведення необхідних обстежень та визначення ефективного лікування.

Лазерне видалення судин – найкращий метод лікування судинних зірочок

Лазерні процедури ефективні під час лікування багатьох дерматологічних патологій, які супроводжуються ураженням судин. У нашій клініці ADASSA Medical Clinic проводиться комплексне лікування судин, де досвідчені фахівці можуть видалити як незначні судинні сітки (такі як телеангіектазії – “зірочки”), так і глибокі ураження шкіри великого діаметру.

Лазерне видалення судин здійснюється за допомогою апарата Lumenis M22. Цей метод підходить для лікування судинних новоутворень на обличчі, носі, щоках, підборідді та зоні декольте точково чи комплексно. Принцип роботи лазера полягає у прогріванні поверхневих капілярів та подальшому склеюванні пошкоджених судин.

Після лазерного лікування шкіра стає чистою і набуває здорового вигляду, зникають судинні сіточки, зірочки, винні плями та інші капілярні малюнки.

У яких випадках доцільно застосовувати лазер Lumenis M22 видалення судинних зірочок?

Лазер Lumenis M22 доцільно використовувати для видалення судинних зірочок у разі наявності видимої капілярної або венозної сіточки на шкірі, а також при формуванні телеангіектазії через різні захворювання. Крім того, апаратні процедури успішно справляються з іншими судинними новоутвореннями, включаючи гемангіоми та “винні плями”.

Чи можна повністю забрати судини на обличчі за допомогою лазерного лікування?

Сьогоднішні косметологічні досягнення дозволяють повністю усунути видимі ознаки пошкоджених судин на шкірі. Однак тривалість цього ефекту залежить від виконання кількох профілактичних заходів.

До них належить:

  • прийом вітамінів, що сприяють зміцненню стінок судин і запобігають їх ламкості;
  • вилучення з раціону гострих, гарячих, солоних, дріжджових продуктів харчування, шоколаду, чаю та кави;
  • застосування спеціальних засобів для догляду за чутливою шкірою, схильною до появи судинних зірочок, щоб додатково зміцнити та підтримати її здоров’я.

Ці заходи допоможуть зберегти довгостроковий ефект після проведеного лікування та покращити загальний стан шкіри.

Переваги лазерного видалення судин із використанням Lumenis M22

Лазерне видалення судин з використанням апарату Lumenis M22 має такі переваги:

  • підходить для різних типів шкіри;
  • швидко видаляє судинні сіточки та почервоніння;
  • безпечний для пацієнта;
  • процедури комфортні та безболісні, особливо при лікуванні судинних сіточок.

Етапи видалення судинної сітки за допомогою лазера

   1. Підготовка обладнання та обробка дезінфікуючими засобами. Фахівець проводить дезінфекцію приладів та налаштовує оптимальні параметри роботи лазера.

   2. Підготовка пацієнта. Косметолог проводить апаратну діагностику шкіри для оцінки глибини ураження, наносить контактний гель на область обробки та видає пацієнту захисні окуляри.

   3. Проведення процедури. Фототерапія світловими імпульсами тривалістю 15-20 хвилин на кожну ділянку. Процедура може виконуватися локально або з поступовим зміщенням лазерного променя для точкової обробки пошкоджених судин.

Поради щодо догляду за шкірою після процедури лазерної обробки

Видалення судинних дефектів апаратом Lumenis M22 можна проводити будь-якої пори року. Однак, для досягнення успішних результатів у літній сезон важливо постійно використовувати сонцезахисний крем із SPF від 50 і вище, а також з високим показником PPD не менше 8. Це допоможе захистити шкіру від ультрафіолетового випромінювання, запобігаючи утворенню нових судинних дефектів та надовго зберігаючи результати лікування.

Запрошуємо до ADASSA Medical Clinic на лазерне видалення судинних сіточок, зірочок та інших проявів телеангіектазії.

Записатися на процедуру можна за телефоном 067 180 01 80