logo

центр
аппаратной
косметологии

logo

центр
апаратної
косметології

м. Дніпро,
вул. Гусенка 17, 2-й поверх.

Пн-Сб 10:00-19:00
Нд: по запису

Увага акція: знижка -20% на ботулінотерапію в ADASSA Medical Clinic

1 Липня 2024
855x501 adassa news 20 botulinoterapy

Відчуваєте, що овал обличчя втратив чіткий контур або шкіра покрилася зморшками? Чи, можливо, вас турбує надмірне потовиділення або мігрень? Або ж ви зіткнулися з проблемою випадіння волосся і жодні методи не допомогли?

Тоді хочемо запропонувати вам одне рішення безлічі проблем – ботулінотерапію! Це малоінвазивна ін’єкційна процедура, яка проводиться з використанням препаратів на основі ботулотоксину. Вона має широкий спектр показань, і може застосовуватись, як для візуального омолодження шкіри і зменшення вираженості вікових змін, так і для лікування мігрені, алопеції і гіпергідрозу. 

Хочемо повідомити, що протягом усього липня в ADASSA Medical Clinic діє знижка -20% на будь-яку процедуру ботулінотерапії від 100 одиниць! Тому поспішайте скористатися вигідною пропозицією та записуйтесь до наших фахівців на консультацію.

Показання для проведення ботулінотерапії

Ботулінотерапія показана для вирішення наступних проблем:

  • мімічні зморшки на лобі, навколо очей та зоні міжбрів’я;
  • опущені куточки рота;
  • динамічні зморшки на шиї;
  • неврологічні захворювання (мігрень, невралгія);
  • випадіння волосся (алопеція);
  • посилене потовиділення (гіпергідроз).

Як працює ботулотоксин?

Ботулотоксин впливає на сверхактивні м’язи та знижує активність. Це призводить до їх розслаблення, в результаті чого зморшки і заломи поступово розгладжуються. Варто зауважити, що природна міміка повністю зберігається, а на обличчі не буде ефекту маски. Мімічні зморшки блокуються не повністю, а лише в місцях ін’єкцій. 

Лікування випадіння волосся ботулотоксином

Ботулінотерапія при лікуванні алопеції працює по тому ж принипу: ботулотоксин розслаблює м’язи в ділянці ін’єкцій та запобігає скороченню кровоносних судин. Це сприяє покращенню кровообігу, зменшенню запалення та нормалізації роботи сальних залоз. В результаті покращується живлення волосяних фолікулів, зменшується випадіння волосся, а також нормалізується його зростання.

Ботулінотерапія при лікуванні гіпергідрозу

Механізм дії при лікуванні гіпергідрозу аналогічний. Ботулотоксин блокує передачу нервового імпульсу потовим железам, в результаті чого зменшується потовиділення, і шкіра надовго залишається сухою.

Результати ботулінотерапії

Вже після однієї процедури вдається досягти таких результатів:

  • розгладжуються мімічні зморшки та заломи;
  • зупиняється випадіння волосся, а також покращується його ріст;
  • зменшується потовиділення в місцях ін’єкцій;
  • зменшується або повністю проходить головний біль. 

Ботулінотерапія ефективно допоможе впоратися з усіма цими проблемами. Спробуйте та переконайтеся у результативності самі. 

Наразі, з 1 липня 2024 по 31 липня 2024, в ADASSA Medical Clinic діє знижка: -20% на всі Full-face процедури з ботулотоксином (від 100 одиниць)!

Записуйтесь прямо зараз за телефоном 067 180 01 80 і гарантовано отримуйте свою знижку на обрану процедуру!