logo

центр
аппаратной
косметологии

logo

центр
апаратної
косметології

м. Дніпро,
вул. Гусенка 17, 2-й поверх.

Пн-Сб 10:00-19:00
Нд: по запису

Як зробити післяопераційні рубці менш помітними?

5 Березня 2024
855x501 adassa news scars

Після мамопластики та блефаропластики, як і після будь-якої іншої операції, на шкірі можуть залишатися рубці.

Аdassa Medical Clinic має низку процедур, які допоможуть зробити післяопераційні рубці менш помітними, а також покращити стан шкіри, запустивши в ній процеси регенерації та активного оновлення.

Як позбутися післяопераційних рубців з використанням полінуклеотидів?

У нашій клініці є кілька ін’єкційних методик, які допомагають зробити рубці менш помітними. Однією з них є лікування препаратом HP CELL VITARAN, який містить полідезоксірибонуклеотиди (PDRN).

HP CELL VITARAN  – це препарат на основі нуклеотидів, який сприяє природному механізму регенерації нашого організму, і має такі ефекти:

  • Бореться з першими ознаками старіння;
  • Профілактує та лікує фотостаріння;
  • Зменшує гіперпігментацію;
  • Відновлює ріст волосся;
  • Зменшує видимість шрамів та рубців;
  • Усуває наслідки постакне;
  • Продовжують результат косметологічних процедур;
  • Сприяє відновленню після пластичних операцій та інвазивних процедур.

HP CELL VITARAN запобігає запальним процесам, забезпечуючи свого роду «щит» для шкіри. Застосування полінуклеотидів після маммопластики та блефаропластики сприяє зменшенню ширини, товщини та висоти рубців, роблячи їх менш помітними.

Корекція рубців екзосомами: як вони працюють?

Одним із інноваційних методів, які застосовуються в Adassa Medical Clinic для лікування рубців, є використання екзосом EXOXE. Це справжній прорив в косметології, оскільки даний препарат надає комплексний вплив – він має протизапальний, антиоксидантний, регенеративний та освітлюючий ефект та запускає природні процеси регенерації на клітинному рівні.

Екзосоми – це мініатюрні мембранні бульбашки, що виділяються клітинами, і містять величезну кількість біологічно активних речовин, таких як фактори росту, цитокіни та мРНК. Ці речовини здатні стимулювати регенерацію тканин та сприяти загоєнню рубців.

Застосування екзосом EXOXE після операцій сприяє швидкому загоєнню, покращенню текстури шкіри, мінімізації рубців. Вони також допомагають зменшити свербіж, роздратування та покращити загальний стан шкіри в зоні рубців.

Екзосоми – це відносно новий підхід у дерматології, і для досягнення оптимальних результатів необхідно отримати професійні рекомендації спеціаліста та підібрати індивідуальну схему лікування післяопераційних рубців.

Лазерне шліфування рубців

Лазерне шліфування – це передова та ефективна процедура, яка застосовується в Adassa Medical Clinic для покращення зовнішнього вигляду шкіри та усунення різних дефектів, включаючи рубці. Принцип роботи заснований на застосуванні лазерного випромінювання для видалення верхніх шарів шкіри та стимуляції регенерації нових, здоровіших тканин. При лікуванні рубців лазерне шліфування показує вражаючі результати у покращенні текстури та зовнішнього вигляду шкіри.

Основні переваги лазерного шліфування:

    1. Зменшення висоти та товщини рубців. Лазер завдає локального впливу на рубець, при цьому ушкодження навколишніх тканин повністю виключена.

    2. Освітлення та вирівнювання пігментації. Лазерне шліфування здатне зменшити пігментацію рубців, що робить їх менш помітними на шкірі.

    3. Стимуляція колагену. Процедура сприяє синтезу нових колагенових та еластинових волокон, що допомагає покращити пружність та текстуру шкіри в області рубців.

    4. Неінвазивність. Лазерне шліфування не порушує цілісність шкіри, тому має комфортний реабілітаційний період та низький ризик ускладнень.

Лікування рубців в Adassa Medical Clinic здійснюється кваліфікованими фахівцями на сучасному обладнанні за допомогою передових технологій. З нами ви отримаєте бажаний результат. Запрошуємо.

Для отримання додаткової консультації звертайтесь за телефоном: 067 180 01 80