logo

центр
аппаратной
косметологии

logo

центр
апаратної
косметології

м. Дніпро,
вул. Гусенка 17, 2-й поверх.

Пн-Сб 10:00-19:00
Нд: по запису

Худніть разом з ADASSA Medical Clinic: найкращі програми схуднення, найефективніші апаратні процедури та індивідуальний план харчування

2 Квітня 2024
3 1

Вас турбує зайва вага? Мрієте про струнке та підтягнуте тіло? Тоді ADASSA Medical Clinic запрошує вас худнути разом із нами! Ми пропонуємо індивідуальний план схуднення, що включає найефективніші апаратні методики корекції фігури та рекомендації кваліфікованого дієтолога з подальшим складанням індивідуального раціону харчування.

Що включають програми схуднення ADASSA Medical Clinic?

Програма схуднення від Adassa – це:

   1. Складання індивідуального плану схуднення відповідно до показань та очікувань клієнта.

   2. Призначення курсу апаратних методик для схуднення, таких як LPG масаж, Ендосфера, Міостимуляція, Пресотерапія (у тому числі з поєднанням терапевтичних бандажів), процедура «Віскі-сповивання». Можливе комбінування методик для досягнення максимально вираженого результату зменшення ваги і корекції фігури.

   3. Рекомендації дієтолога щодо харчування та складання раціону з урахуванням індивідуальних особливостей клієнта та стану його здоров’я. План харчування складається на місяць, це час для проходження курсу процедур. Корекція раціону дозволить зменшити вагу, скоротити обсяги тіла, покращити якість шкіри та загальне самопочуття.

Розглянемо кожен із методів докладніше.

Пресотерапія

Пресотерапія – це різновид лімфодренажного масажу, який допомагає боротися із зайвою вагою, целюлітом та набряклістю. Крім того, процедура рекомендується клієнтам у поєднанні з іншими методами детоксикації організму.

Масаж коригує контури тіла, покращує тонус шкіри, роблячи її більш еластичною, пружною та гладкою. Курс пресотерапії ефективний для зменшення обсягу ніг, рук, стегон, живота та інших зон, у яких складно схуднути навіть при контролі харчування та інтенсивних тренуваннях.

Пресотерапія допомагає вирішити відразу кілька проблем: підвищує тонус шкіри, усуває венозну недостатність, целюліт та зайву вагу. Також дозволяє усунути проблему набряклості та тяжкості в ногах.

Процедури особливо рекомендуються людям, які ведуть малорухливий спосіб життя та мають дефіцит фізичних навантажень.

Переваги пресотерапії такі:

 • підвищення рівня детоксикації організму;
 • зниження ваги;
 • зменшення проявів целюліту;
 • розслаблення м’язів після фізичних навантажень;
 • усунення набряклості;
 • покращення кровообігу;
 • стабілізація артеріального тиску;
 • прискорення процесу відновлення після операцій та травм;
 • покращення перистальтики кишечника (попередження закрепів).

Після повного курсу пресотерапії спостерігається значне покращення зовнішнього вигляду, відновлення тонусу шкіри, усунення венозної недостатності, набряклості та відчуття тяжкості в ногах. Один сеанс пресотерапії здатний принести ефект, еквівалентний результату двох інтенсивних тренувань у спортзалі, проте, на відміну від фізичних вправ, пресотерапія допомагає боротися з надлишковою набряклістю, тоді як тренування спрямовані на зменшення жирових запасів. В результаті, цей метод виявляється ефективним у боротьбі з целюлітом та набряками.

LPG-масаж

LPG-масаж (ліпомасаж) – це вакуумно-роликовий масаж, яки є інноваційним підходом до впливу на м’які тканини організму з метою зменшення жирових відкладень та поліпшення стану шкіри. Цей метод сприяє покращенню кровообігу та лімфодренажу, що у свою чергу ефективно усуває жирові відкладення та целюліт на різних ділянках тіла. Процедура може проводитись на різних зонах, включаючи верхні та нижні кінцівки, область «галіфе», живіт, стегна, плечі та обличчя.

Дана методика допомагає локально знизити відсоток жиру навіть у важкодоступних місцях, де це не завжди можна досягти за допомогою традиційних методів, таких як дієти та фізичні вправи. Крім того, ультразвуковий масаж сприяє успішному відновленню після пологів або різкого зниження ваги, робить шрами, розтяжки та вікові зміни менш помітними за рахунок стимуляції процесів регенерації та репарації у тканинах.

Переваги LPG-масажу:

   1. Прискорення обмінних процесів у організмі.

   2. Усунення целюліту та боротьба з жировими відкладеннями.

   3. Вирівнювання кольору шкіри та покращення її текстури.

   4. Стимуляція кровообігу та синтезу колагену.

   5. Зменшення набряклості тканин.

   6. Усунення болів у спині та суглобах.

   7. Розгладжування келоїдних рубців.

   8. Скорочення часу відновлення після пошкодження сухожиль і м’язів, включаючи операції та спортивні травми.

   9. Прискорення процесу післяпологового відновлення.

Ендосфера

Ендосфера – це інноваційний підхід до корекції фігури та омолодження шкіри. Це апаратна процедура, яка допомагає не лише позбутися зайвої ваги та целюліту, але й покращити загальний стан організму. Завдяки спеціальним компресійним та мікровібраційним впливам, методика бореться з в’ялістю шкіри, жировими відкладеннями, розтяжками та набряками.

Ендосфера сприяє відновленню організму після фізичних навантажень, стимулює обмінні процеси, покращує кровообіг, роботу лімфатичної системи та зміцнюють стінки судин. Допомагає надати привабливій формі сідницям, а талії стрункості. Робить витончений силует. Ендосфера безболісно впливає на м’язи, не викликаючи пошкоджень судин, тканин та шкіри, і не потребує спеціальної підготовки або періоду реабілітації.

Ця методика підходить для обробки різних частин тіла, включаючи стегна, коліна, спину, живіт, боки, руки та шию.

Переваги процедури:

   1. Ефективна корекція фігури та овалу обличчя.

   2. Усунення набряків, целюліту та розтяжок.

   3. Зменшення маси тіла.

   4. Очищення організму від токсинів та виведення молочної кислоти з м’язів.

   5. Омолоджуючий ефект.

   6. Зміцнення стінок судин, поліпшення кровотоку та лімфотоку.

Міостимуляція

Міостимуляція – це апаратна процедура, що спрямована на зміцнення м’язів тіла з допомогою проведення мікрострумів через них. Корисні імпульси проникають крізь шкіру на глибину 3-5 мм від поверхні та стимулюють мікроскорочення м’язів.

Серед основних ефектів міостимуляції можна виділити усунення в’ялості та провисання шкіри, згоряння підшкірного жиру, зменшення дрібних дефектів шкіри та зниження набряклості.

Міостимуляцію можна використовувати як профілактику утворення жиру та зморшок, роблячи її ефективним методом для підтримки тонусу м’язів та здоров’я шкіри. Міостимуляція підвищує м’язовий тонус і прокачує навіть ті м’язи, які не піддаються тренуванню! Поки ви відпочиваєте, ваші м’язи працюють.

Віскі-сповивання

Віскі-сповивання (Styx-сповивання) – інноваційна методика обгортання, що використовує вологі бандажі, просочені концентрованими рослинними лосьйонами. Цей процес створює ніжний та дбайливий ефект «сповивання», огортаючи тіло м’якими бинтами, які прилягають до шкіри.

Для кожного сеансу «віскі»-лосьйони підбираються індивідуально, враховуючи особливості клієнта та його потреби. Кожен лосьйон призначений для вузькоспрямованої дії на організм, таким чином, забезпечуючи максимальну користь для шкіри та загального самопочуття. Косметолог аналізує структуру тіла, підшкірний жир та враховує емоційний стан, щоб досягти вираженого естетичного ефекту та психоемоційного розслаблення.

Техніка віскі-сповивання (Styx-сповивання) являє собою інноваційний підхід до краси та гармонії тіла. Її комплексний ефект включає схуднення, покращення самопочуття, очищення організму та релаксацію. Саме тому вона використовується не лише з косметичною метою, але й для оздоровлення організму.

Процедура віскі-сповивання працює таким чином: парниковий ефект, що створюється бинтами та лосьйонами, викликає невелике підвищення температури тіла, стимулюючи прискорення обміну речовин та спалювання жирів. Також посилюється виведення шкідливих речовин з організму через шкіру – токсини виводяться разом із потом і вбираються бандажом.

Віскі-сповивання допомагає:

 • подолати поганий настрій, втому, безсоння;
 • зменшити апетит;
 • позбавитинабряків;
 • зробити шкіру пружною та шовковистою;
 • зменшити обсяги тіла, доки ви релаксируєте.

Запрошуємо вас до ADASSA Medical Clinic для підбору індивідуальної програми схуднення, яка включає найефективніші на сьогодні апаратні процедури, релаксуючу методику віскі-сповивання та розробку нашим дієтологом індивідуального плану харчування. Ми врахуємо всі ваші уподобання та особливості організму.

Купуючи повний курс апаратних процедур (10 сеансів), ми даруємо знижку – 10%!

Бажаєте записатися на консультацію до фахівця чи отримати додаткову інформацію? Тоді звертайтесь за телефоном: 067 180 01 80