Що таке екзосоми та як вони працюють?
logo

центр
аппаратной
косметологии

logo

центр
апаратної
косметології

м. Дніпро,
вул. Гусенка 17, 2-й поверх.

Пн-Сб 10:00-19:00
Нд: по запису

Що таке екзосоми та як вони працюють?

23 Листопада 2023
montazhnaya oblast 2 kopiya

Безклітинна терапія на основі екзосом є революцією у світі естетичної медицини, яка відрізняється безпечністю і природно програмує клітини на молодість.

Екзосоми – це маленькі мембранні везикули (наночастки діаметром 30-200 нм), які є ключовими агентами передачі сигналів між клітинами в організмі людини.
Вони містять різні біологічно активні молекули, такі як РНК, протеїни, ліпіди, рецептори, фактори росту, які таргетовано доставляються до клітин-реципієнтів.
Таким чином, відбувається регуляція мікрооточення клітин, регенерація та модуляція їх функцій.

При екзосомальній терапії відбувається:
1. Регенарція тканин.
Екзосоми перешкоджають дегенерації, яка пов’язана зі старінням та підтримують тканини у здоровому стані, викликають потужний синтез колагену.
2. Модуляція запалення.
Старіння асоціюється з в’ялотекучим запаленням “inflammaging”. Екзосоми можуть пригнічувати активацію та функцію імунних клітин та знижувати запалення й пошкодження тканин.
3. Захист від фотостаріння.
Екзосоми поліпшують тон шкіри шляхом зменшення продукції меланіну у клітинах. Вони швидко відновлюють тон шкіри після перебування на сонці та зменшують вже існуючу гіперпігментацію.
4. Регуляція старіння клітин.
Старіння супроводжується змінами в епігеномі (зміни в ДНК). Екзосоми можуть підтримувати клітини у молодому стані та сповільнювати зміни, пов’язані зі старінням.
5. Ангіогенез.
В процесі старіння організму формування нових кровоносних судин стає повільнішим, що призводить до дегенерації тканин. Екзосоми сприяють формуванню нових судин.
6. Антиоксидантний ефект.
Екзосоми знижують рівень активних форм кисню (АФК) та регулюють життєвий цикл клітин, захищаючи їх таким чином від пошкоджень та старіння.

В результаті екзосомальної терапії ви отримаєте:
молоду, пружну, зволожену, сяючу зсередини шкіру, без пігментних плям та зморшок, без рубців та слідів постакне;
густе, міцне, гарне та блискуче волосся.

Чекаємо на вас в Adassa Medical Clinic на екзосомальну терапію.
Запрограмуйте свої клітини на молодість.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном: 067 180 01 80