logo

центр
аппаратной
косметологии

logo

центр
апаратної
косметології

м. Дніпро,
вул. Гусенка 17, 2-й поверх.

Пн-Сб 10:00-19:00
Нд: по запису

Лабіопластика: інтимна пластика статевих губ в ADASSA Medical Clinic

4 Липня 2024

Лабіопластика або інтимна пластика – це пластична операція з корекції розміру та форми статевих губ. Вона допомагає усунути асиметрію, змінити розмір статевих губ, надаючи їм гармонійного і естетичного вигляду. В основному, цю процедуру проводять для усунення вроджених дефектів, а також для корекції змін, що виникли після пологів або з віком.

Якщо раніше такі недоліки були неминучою частиною життя, то сьогодні їх можна швидко і просто виправити. В ADASSA Medical Clinic лабіопластика здійснюється хірургічним шляхом, що забезпечує найкращі результати.

У цій статті ми поговоримо про ключові аспекти інтимної пластики, процес підготовки до процедури та етапи реабілітації, а також розвіємо поширені міфи.

Показання до проведення інтимної пластики

Інтимну пластику проводять переважно з естетичних міркувань. Кожна жінка прагне бути привабливою, тому навіть непомітний недолік може спричинити значний дискомфорт. Усунення таких дефектів дозволяє підвищити впевненість у собі та покращити якість життя.

Крім естетичних причин існують і медичні показання щодо лабіопластики. Надмірний розмір або неправильна форма статевих губ можуть викликати больові відчуття при носінні білизни, штанів, а також при ходьбі або їзді на велосипеді. У цих випадках процедура дозволяє не лише покращити зовнішній вигляд, але й усунути фізичний дискомфорт, підвищуючи загальний комфорт та здоров’я жінки.

Основними показаннями щодо інтимної пластики є: 

 • вроджені дефекти;
 • зрощення статевих губ;
 • малий чи великий розмір статевих губ;
 • асиметрія вульви;
 • пігментація інтимної зони;
 • втрата пружності, птоз тканин;
 • післяпологове розтягування вульви;
 • вікові зміни делікатної зони.

Жінки нерідко звертаються до інтимної пластики після вагітності та пологів, а також за наявності вікових змін. Тим не менш, чимало молодих дівчат також вдаються до цієї процедури, щоб досягти симетрії статевих губ та виправити інші недоліки.

Як проводиться лабіопластика ADASSA Medical Clinic?

Лабіопластику проводять за умов денного стаціонару. Час операції становить близько 60 хвилин, а загальне перебування у клініці займає 2-3 години.

Процедура починається із знеболювання делікатної зони. Залежно від показань може застосовуватися місцева анестезія або седація (медикаментозний сон).

Хірург проводить висічення тканини за допомогою скальпеля, надає статевим губам необхідної форми і накладає косметичні шви. Як правило, використовуються нитки, що саморозсмоктуються, які не вимагають видалення після загоєння.

Рекомендації пацієнтам на період реабілітації

В ADASSA Medical Clinic лабіопластику проводять без госпіталізації, тому вже в день операції пацієнтка може залишити клініку та повернутися додому.

Для швидкого загоєння тканин та відновлення після операції рекомендується:

 • протягом перших трьох днів слід уникати тривалого стояння та ходьби, а також перевтоми;
 • протягом тижня не приймати ванну і не митися гарячою водою;
 • використовувати гігієнічні засоби з низьким рівнем рН;
 • протягом місяця не відвідувати лазні, басейни та не купатися у відкритих водоймах;
 • 2-4 тижні утримуватися від будь-яких фізичних навантажень;
 • до повного загоєння тканин уникати сексуальних контактів.

Реабілітаційний період триває від двох тижнів до місяця. У перші дні можливі набряк, почервоніння та підвищена чутливість у ділянці статевих органів. 

Топ 5 міфів про лабіопластику

Існує безліч міфів про інтимну пластику, які часто вводять дівчат в оману. Через неправдиву інформацію деякі з них відмовляються від процедури і продовжують відчувати дискомфорт в інтимній сфері. Найбільш поширеними міфами вважаються:

Пластику інтимної зони не можна робити жінкам, які не народжували. Це не так. Лабіопластика жодним чином не впливає на можливість завагітніти та народити дитину природним шляхом.

Після операції на інтимній зоні тканини довго гояться. Насправді набряк і легкий дискомфорт, як правило, зникають протягом 5-7 днів, а повне загоєння завершується через 2-4 тижні. Якщо дотримуватися всіх рекомендацій лікаря, процес відновлення відбувається швидко та без ускладнень.

Після лабіопластики будуть шрами. При виконанні хірургічної лабіопластики лікар накладає косметичні шви у природних складках шкіри, тому після повного загоєння рубці стають практично невидимими.

Після операції знизиться чутливість інтимної зони. Це твердження справедливе лише у разі некоректного виконання операції та пошкодження нервових закінчень. Професійні хірурги ADASSA Medical Clinic знають всі анатомічні особливості інтимної зони, а на їхньому рахунку сотні виконаних операцій, тому в нашій клініці такого не станеться. Після завершення періоду реабілітації чутливість повністю відновлюється.

Після лабіопластики виникають ускладнення. Інтимна пластика вважається однією з найбільш затребуваних процедур в естетичній медицині. Сучасні малотравматичні методики дозволяють мінімізувати ушкодження здорових тканин під час операції. Більшість пацієнток легко переносять інтимну пластику і вже за місяць насолоджуються отриманим результатом.

Запрошуємо вас на лабіопластику до ADASSA Medical Clinic. Всього за одну процедуру наші фахівці позбавлять вас інтимного дискомфорту і зроблять делікатну область привабливою та гармонійною.

Записатися на консультацію до хірурга можна за телефоном 067 180 01 80.