Блефаропластика верхніх та нижніх повік в Adassa Medical Clinic
logo

центр
аппаратной
косметологии

logo

центр
апаратної
косметології

м. Дніпро,
вул. Гусенка 17, 2-й поверх.

Пн-Сб 10:00-19:00
Нд: по запису

Що таке блефаропластика та в чому полягає суть операції?

26 Лютого 2024
855x501 adassa news blepharoplasty

Блефаропластика – це малоінвазивна хірургічна операція, в ході якої відбувається видалення зайвої жирової тканини повік та підтяжка шкіри з метою покращення та омолодження зовнішнього вигляду зони навколо очей. Процедура дозволяє усунути вікові зміни, розгладити зморшки, прибрати нависаючу повіку та жирові пакети, які часто сповзають під очима. Дана методика рекомендована як при вікових змінах, так і при вроджених естетичних дефектах періорбітальної зони.

Різновиди блефаропластики

Операції з блефаропластики класифікуються за обсягом втручань та локалізації проведення. У нашій клініці виконуються такі різновиди цієї процедури:

    1. Блефаропластика нижніх повік. Корекція спрямована на усунення «мішків» під очима, вікових змін та птозу тканин. За рахунок видалення надлишку жирових пакетів вдається позбутися ефекту втомленого погляду, темних кіл під очима, розгладити зморшки та нососльозну борозну, а також прибрати в’ялість шкіри. У комплексі із загальним ліфтингом обличчя блефаропластика дає більш виражений омолоджуючий ефект.

    2. Блефаропластика верхніх повік. Методика дозволяє позбавитися від шкіри, що нависає, і опущення куточків очей. Нависаюча повіка – це не тільки естетична проблема, а ще й анатомічна, оскільки згодом такий дефект може призвести до погіршення зору та швидкої стомлюваності очей. Корекція на верхній повіці проводиться за природною складкою. У ході процедури видаляється зайва жирова тканина і шкіра, в результаті чого погляд стає більш відкритим і молодшим.

    3. Кругова блефаропластика. При даному методі блефаропластика верхніх та нижніх повік проводиться одночасно. У ході операції можна позбутися мішкуватості, гриж і синців під очима, підняти куточки очей і відкрити погляд, а також розгладити шкіру і зробити її більш пружною.

Кому показана блефаропластика повік?

Основними показаннями для проведення підтяжки є:

  • нависаюча повіка і втомлений погляд;
  • зниження тургору та пружності шкіри;
  • вроджений птоз повіки;
  • зміна форми та розрізу очей за рахунок опущення куточків та птозу тканин;
  • наявність зморшок, гриж та складок під очима.

Блефаропластика дозволяє прибрати жирову клітковину та надлишки шкіри, скоригувати та зміцнити м’язи періорбітальної області, зробити погляд більш відкритим, зменшити набряклість та припухлість, а також зробити навіть глибокі зморшки менш вираженими. Оскільки шкіра навколо очей тонка, рубці після операції швидко стають непомітними і ховаються в природній складці повіки.

Переваги процедури

Блефаропластика, яка проводиться в Adassa Medical Clinic, має низку переваг:

    1. Процедура проводиться кваліфікованими пластичними хірургами, які мають багаторічний досвід роботи у виконанні операцій на делікатній періорбітальній зоні та інших частинах обличчя. Спеціалісти проводять операцію відповідно до міжнародних протоколів виконання хірургічної підтяжки повік.

    2. Під час операції використовуються останні методики та інноваційні технології сучасної хірургії.

    3. Блефаропластика у нас проводиться під місцевим знеболенням, якого цілком достатньо для комфортного виконання операції. За показаннями вона може бути виконана і під загальним наркозом. 

    4. Період реабілітації – 7-10 днів. Вона проходить без будь-яких особливостей та ускладнень. Повернутися додому можна вже за кілька годин після операції.

    5. Методика дозволяє прибрати естетичні та анатомічні дефекти періорбітальної зони.

    6. Ціна блефаропластики цілком виправдана, оскільки бажаний ефект досягається лише за один сеанс. У вартість процедури входить: консультація хірурга, знеболювання (місцева анестезія), перебування 1-2 години після операції в нашому стаціонарі під наглядом медичної сестри та перев’язка після операції. Якщо пацієнт бажає провести корекцію під загальним наркозом, то його вартість обговорюється з хірургом на консультації.

Як прискорити реабілітацію після операції?

Скоротити період відновлення та покращити ефект блефаропластики можна за допомогою полінуклеотидів. Вони стали справжнім проривом у сучасній косметології, оскільки здатні вирішити низку естетичних проблем, включаючи вікові зміни, розтяжки, шрами та навіть випадання волосся.

Полінуклеотид – це нуклеїнова кислота, яка міститься в клітинах нашого організму та виконує функції зі збереження та передачі спадкової інформації ДНК та РНК. Іншими словами, вони працюють за принципом імуномодуляторів, тобто відновлюють клітини, запускаючи в них процеси регенерації, активного оновлення та репарації клітин, а також посилюючи продукування нових колагенових та еластинових волокон.

При ін’єкційному введенні полінуклеотидів шкіра оновлюється буквально на очах, відбувається її активна регенерація та загоєння, відновлюється тургор та еластичність дерми, вона стає пружною та підтягнутою. Саме тому полінуклеотиди активно використовуються в період реабілітації після блефаропластики, лазерного шліфування або ліфтингу. Окрім того вони сприяють більш інтенсивному загоєнню та розгладжуванню рубцьової тканини, яка формується на місці швів. Тому після ін’єкцій полінуклеотидами відновлення відбувається набагато швидше та без ризику утворення рубців.

Чекаємо вас в Adassa Medical Clinic на блефаропластику верхніх та нижніх повік. Спеціалісти клініки проведуть огляд, врахують всі ваші особливості, оцінять стан периорбітальної ділянки та розкажуть, як підготуватися до операціїї і як вона буде проходити. 

Щоб отримати додаткову консультацію, звертайтесь за телефоном: 067 180 01 80