logo

центр
аппаратной
косметологии

logo

центр
апаратної
косметології

м. Дніпро,
вул. Гусенка 17, 2-й поверх.

Пн-Сб 10:00-19:00
Нд: по запису

IUSE SKIN BOOSTER НА 20 – потужне зволоження та омолодження шкіри по новому

12 Березня 2024
855x501 adassa news skin hydration222

Представляємо IUSE SKIN BOOSTER НА 20 – інноваційний препарат на основі стабілізованої гіалуронової кислоти, який вдосконалить догляд за вашою шкірою та дозволить отримати потужний ефект омолодження та ліфтингу.

Цей продукт розроблений для інтенсивного зволоження, регенерації, зменшення зморшок, відновлення пружності та еластичності шкіри. 

IUSE SKIN BOOSTER – це безпечний метод омолодження, який забезпечує тривалий результат та потужний anti-age ефект завдяки насиченій формулі гіалуронової кислоти, здатної проникати глибоко у дерму.

Чим IUSE SKIN BOOSTER HA 20 відрізняється від конкурентів? 

Філери Profhilo, Belotero Revive та Viscoderm Hydrabooster також забезпечують глибоке зволоження шкіри та працюють над багаторівневим динамічним ремоделюванням обличчя, шиї та тіла. Однак, IUSE SKIN BOOSTER HA20 відрізняється тим, що в процесі його виробництва застосовується метод, при якому залишковий BDDE мінімізує неповну сполуку молекули та збільшує рівень повної зшивки, внаслідок чого мінімізуються небажані явища. В результаті досягається висока якість продукту, абсолютна безпека застосування та пролонгований ефект зволоження, омолодження шкіри та ліфтингу.

Готові спробувати новий стандарт догляду за шкірою? 

Тоді оцініть на собі всі переваги процедури з препаратом IUSE SKIN BOOSTER HA20 від BR PHARM – результату поєднання передових технологій та високоякісної сировини. 

З IUSE SKIN BOOSTER НА 20 ви отримаєте:

  • глибоке зволоження,
  • зменшення глибини зморшок,
  • ліфтінг,
  • довготривалий ефект.

Результат помітний вже після першої процедури.

Ми називаємо процедуру омолодження та ліфтингу з IUSE SKIN BOOSTER HA20 “процедурою обідньої перерви”, бо вона відбувається швидко без анестезії та слідів від уколів.

Чекаємо вас в Adassa Medical Clinic на потужне зволоження та омолодження шкіри по новому. Відкрийте для себе магію IUSE SKIN BOOSTER вже сьогодні.

По додаткову інформацію звертайтесь за телефоном: 067 180 01 80