Контурна пластика та волюмізація з Radiesse | Ефективне омолодження без операції в Adassa
logo

центр
аппаратной
косметологии

logo

центр
апаратної
косметології

м. Дніпро,
вул. Гусенка 17, 2-й поверх.

Пн-Сб 10:00-19:00
Нд: по запису

Омолодження, профілактика та корекція птозу з Radiesse

27 Травня 2024
855x501 adassa news radiesse 01

З віком концентрація колагену в організмі поступово зменшується, шкіра втрачає пружність та еластичність, з’являються зморшки, куточки губ опускаються вниз, а овал обличчя стає нечітким. Раніше єдиним засобом підтяжки та омолодження шкіри була пластична операція, але хірургічне втручання часто супроводжується ускладненнями та тривалою реабілітацією.

Сучасна косметологія пропонує безопераційну та безпечну альтернативу омолодження та підтяжки обличчя – волюмізацію Radiesse. Як працює препарат Radiesse та яких результатів вдається досягти за допомогою його використання, поговоримо далі в статті.

Що таке Radiesse і що входить до складу?

Radiesse – це інноваційний двофазний наповнювач, потужний колагеностимулятор, який складається із суспензії мікросфер гідроксилапатиту кальцію (ГАК) і гелю-носія. ГАК сприяє активації процесів місцевого метаболізму, а гель-носій поступово розчиняється через кілька місяців після ін’єкції.

С самого початку Radiesse був винайдений для пацієнтів з ВІЛ-інфекцією з метою відновлення втрачених об’ємів кісткових та м’яких тканин. Оскільки у ВІЛ-пацієнтів відбувається атрофія жирової клітковини та кісткових структур, їхнє обличчя дуже видозмінювалось. Спочатку препарат використовувався для відновлення кісткової структури – він викладався на кістку, а згодом став застосовуватися для поновлення втрачених об’ємів та омолодження шкіри.

Векторний ліфтинг з Radiesse: як працює волюмайзер?

Гідроксиапатит кальцію відіграє ключову роль в омолодженні шкіри, оскільки запускає процес формування нових волокон колагену, які забезпечують природне наповнення і підтримують каркас дерми

Radiesse забезпечує подвійну дію:

   1. Об’ємне ремоделювання, 3D-ліфтинг чи реконструкція м’яких тканин. За допомогою наповнювача можна підняти опущені ділянки шкіри, домогтися ліфтинг-ефекту та відновити натуральний овал обличчя.

   2. Пролонгований омолоджуючий ефект та покращення якості шкіри. Після ін’єктування отримуємо підтягнуту, пружну та щільнішу шкіру. Ефект посилюється протягом ще 2-3 місяців, оскільки починає вироблятися новий колаген та еластин.

Таким чином, Radiesse забезпечує комплексний догляд за шкірою і зберігає її молодою і здоровою протягом тривалого часу.

Для яких зон підходить коригуючий філер Radiesse?

Колагеностимулятор Radiesse підходить для роботи з такими зонами:

 • щоки та середня частина обличчя – щоб позбутися брилів;
 • вилиці – щоб повернути V-подібну форму обличчя та зробити його більш скульптурним;
 • підборіддя – щоб створити чітко промальований кут нижньої щелепи;
 • носогубні складки – щоб позбутися ефекту втомленого обличчя;
 • шия і зона декольте – щоб молодим було не тільки обличчя, і ліфтинг мав природний вигляд.

Крім того, Radiesse може застосовуватися для корекції тильного боку кистей. Препарат дуже гарно заповнює тканини і не дає типового блакитного світіння вен, яке зазвичай характерне при використанні гіалуронових філерів.

Що робить волюмайзер Radiesse по-справжньому унікальним?

Вся справа в його здатності стимулювати виробництво колагену першого типу. Цей колаген створює оксамитову текстуру шкіри, забезпечуючи неперевершений ліфтинг і формуючи підтягнуті контури обличчя.

Ключові переваги препарату Radiesse:

 • відсутність набряків після ін’єкцій через те, що він не затримує воду;
 • не провокує формування грудочок та ущільнень;
 • пролонгований ефект, який зберігається до 2 років;
 • комплексний результат, що проявляється в омолодженні шкіри та лікуванні птозу;
 • профілактика птозу тканин до 3-х років.

Результати омолодження з використанням Radiesse 

Ін’єкції препарату Radiesse демонструють результати всього після однієї процедури. Цей наповнювач допомагає досягти такого ефекту:

 • підтяжка і корекція овалу обличчя;
 • розгладження мімічних зморшок;
 • підтяжка брилів і підборіддя;
 • заповнення об’єму м’яких тканин обличчя;
 • розгладження носогубних складок;
 • помітне омолодження обличчя і виражений ліфтинг ефект;
 • формування каркасу і скульптурування обличчя.

Завдяки своєму складу на основі гідроксилапатиту кальцію, Radiesse не затримує воду, що робить його ідеальним вибором для пацієнтів, схильних до набряків. 

Варто відмітити, що це дуже якісний та працюючий препарат, але тільки в руках справжніх професіоналів. Лікарі-косметологи Adassa Medical Clinic мають досвід роботи з колагеностимулятором Radiesse, тому вони володіють всіма техніками ін’єктування препарату з урахуванням анатомічних особливостей обличчя пацієнта.

Наші лікарі проведуть консультацію, оцінять стан вашої шкіри та підберуть оптимальне дозування препарату з урахуванням наявних проблем та ваших очікувань.

Запрошуємо вас скористатися вигідною пропозицією: контурна пластика Radiesse 1,5 ml всього за 9 600 грн замість стандартних 12 000 грн (знижка- 20%).

Записатися на процедуру омолодження з Radiesse можна за телефоном 067 180 01 80.