Отопластика в ADASSA Medical Clinic | Пластика вушних раковин у Дніпрі
logo

центр
аппаратной
косметологии

logo

центр
апаратної
косметології

м. Дніпро,
вул. Гусенка 17, 2-й поверх.

Пн-Сб 10:00-19:00
Нд: по запису

Отопластика: особливості виконання пластики вушних раковин в ADASSA Medical Clinic

5 Червня 2024
otoplastyka

Форма вух відіграє важливу роль у загальній естетиці обличчя, тому капловухість може приносити як психологічний, так і фізичний дискомфорт. Жінки можуть прикрити цей дефект волоссям, але чоловіки часто змушені миритися із цим. Однак сучасна пластична хірургія дає можливість змінити форму вух і досягти бажаного результату, назавжди позбувшись комплексів стосовно цього.

Отопластика або пластика вушних раковин – це хірургічна операція, спрямована на корекцію капловухості, усунення асиметрії, моделювання форми хряща вух, а також часткову або повну реконструкцію вушних раковин. Про те, які є різновиди отопластики та як вона проводиться в ADASSA Medical Clinic, поговоримо у цій статті.

Які види отопластики бувають?

У пластичній хірургії вуха розрізняють два види отопластики:

   1. Естетична отопластика. Проводиться з метою виправлення недоліків зовнішнього вигляду вушної раковини. Зазвичай така процедура потрібна тим пацієнтам, хто незадоволений формою або розміром вух і бажає покращити їхній зовнішній вигляд.

   2. Реконструктивна отопластика. Така процедура проводиться для виправлення деформацій вушної раковини, що виникли внаслідок аварії, травматизації чи вроджених аномалій розвитку. Відновлювальна отопластика передбачає нове моделювання вушного хряща.

Показання для отопластики

Пластика вушних раковин показана у таких випадках:

 • капловухість;
 • асиметрична форма вушних раковин;
 • вроджені деформації вух.

Крім цього отопластика проводиться, якщо пацієнт не задоволений формою та розмірами вух. Процедура дозволена з 6-річного віку, оскільки до цього часу у дитини відбувається активне формування скелета вух.

Кому протипоказана процедура?

Загальні протипоказання у отопластики такі:

 • вагітність та період лактації;
 • онкологічне захворювання;
 • серцево-судинні патології;
 • гострі інфекційні захворювання;
 • гіпертонічна хвороба;
 • захворювання щитовидної залози;
 • цукровий діабет у стадії декомпенсації;
 • порушення згортання крові.

Як проводиться процедура: етапи виконання пластики вушних раковин

Отопластика проводиться у кілька етапів:

   1. Попередня консультація. Під час первинної консультації пластичний хірург оглядає зону корекції та з’ясовує, який результат хоче отримати пацієнт.

   2. Попередні обстеження. Фахівець проводить збір анамнезу, виключає можливі протипоказання та знайомиться із загальними аналізами, які необхідно здати перед операцією.

   3. Операція. Процедура проводиться під загальним наркозом або за допомогою місцевого знеболювання в задню і передню частину вуха. Розрізи робляться за вушними раковинами. Наприкінці операції вони зашивають тонкими косметичними швами. Рубці після операції будуть непомітні.

   4. Реабілітація. Якщо отопластика проводилася під місцевою анестезією, пацієнт може залишити клініку вже в день операції. У разі загального наркозу пацієнт має залишитися у стаціонарі на добу. Шви після операції знімаються через 7 днів, а можливі побічні ефекти (набряки, синці) проходять через 2-3 тижні без лікування.

Після проведення отопластики ви отримаєте рівні акуратні вуха, які будуть виглядати красиво і, що важливо, природно. Пластика вушних раковин – це єдина ефективна процедура, за допомогою якої можна скоригувати форму вух. Крім того, в клініці ADASSA Medical Clinic проводяться інші пластичні операції: корекція форми повік (блефаропластика), мамопластика грудей та абдомінопластика.

Хочете позбавитися від капловухості? Запрошуємо вас до ADASSA Medical Clinic на отопластику (пластику вух). Досвідчені хірурги нашої клініки  допоможуть створити гармонійний образ і назавжди позбавлять вас комплексів з приводу зовнішнього вигляду.

Записатися на консультацію, яка проводиться перед отопластикою, можна за телефоном 067 180 01 80.