Лікування випадіння волосся будь-якого генезу в Adassa Medical Clinic
logo

центр
аппаратной
косметологии

logo

центр
апаратної
косметології

м. Дніпро,
вул. Гусенка 17, 2-й поверх.

Пн-Сб 10:00-19:00
Нд: по запису

Випадіння волосся: причини і методи лікування

21 Березня 2024
855x501 adassa news hair

Випадіння волосся, медично відоме як алопеція, – це патологічний стан, спричинений різними біологічними, генетичними та зовнішніми факторами. Процес формування і росту волосся залежить від складної системи регуляції, тому порушення в цьому процесі можуть спричиняти алопецію. 

Про те, які причині можуть спричинювати випадіння волосся та які методи лікування використовуються в Adassa Medical Clinic, розглянемо в цій статті.

Причини випадіння волосся

Волосся може випадати з різних причин, але найпоширенішими вважаються наступні:

   1.  Генетика. Однією з найпоширеніших причин випадіння волосся є спадкове облисіння за чоловічим та жіночим типом. Андрогенетична алопеція, або спадкове зразкове випадіння волосся, пов’язане з дією гормонів на фолікули внаслідок генетичної схильності. Цим пояснюється, чому в чоловіків частіше зустрічається облисіння за чоловічим типом.

   2. Гормональний дисбаланс. Коливання гормонів, наприклад, під час вагітності, пологів, менопаузи або дисбалансу щитовидної залози можуть призвести до випадіння волосся. Гормональні зміни впливають як на цикл їх росту, так і на стан самих волосяних стержнів.

   3. Захворювання та прийом деяких препаратів. Інфекції шкіри голови, себорея, псоріаз, трихотиломанія (розлад висмикування волосся), патології органів травлення, а також прийом сечогінних, протигрибкових, антидепресантів, стероїдів, антигіпертензивних препаратів можуть спричинити випадіння волосся.

   4. Стрес. Емоційний і фізичний стрес також сприяють алопеції. Це може бути пов’язано з порушенням циклу росту волосся, внаслідок чого більша кількість фолікулів переходить у фазу випадання.

   5. Дефіцит вітамінів і мінералів. Нестача таких поживних речовин, як залізо, білок і вітаміни (особливо вітаміни групи В), може порушувати нормальне живлення волосяних фолікулів, що призводить до випадання волосся та припинення його нормального росту.

   6. Екологічні чинники. Надмірний вплив агресивних хімічних речовин, нагрівання волосся приладами для укладки, а також витягування можуть пошкодити стрижень волосини та призвести до його втрати.

Розуміння основних причин алопеції має вирішальне значення для підбору адекватного та ефективного лікування.

Які методи лікування алопеції використовуються в Adassa Medical Clinic?

Якщо вас турбує алопеція, зверніться до фахівців клініки для отримання професійної консультації та підбору індивідуального лікування. Ми готові допомогти повернути красу і здоров’я вашого волосся. 

В Adassa Medical Clinic для цього використовуються наступні методики.

Лікування випадіння волосся препаратом IUSE HAIR

IUSE HAIR REGROWTH TECHNOLOGY KIT – це інноваційний препарат, який використовується для стимуляції росту нового волосся та покращення стану шкіри голови. Це двухфазний набір, який містить пілінг і мезотерапевтичний розчин, що стимулює клітини дермальних сосочків. Синергія компонентів цього препарату чинить потужний терапевтичний ефект.

IUSE HAIR показаний для лікування таких станів:

  • алопеція будь-якого походження, окрім рубцевої;
  • лікування та профілактика випадіння волосся;
  • сухість та лущення шкіри голови;
  • погіршення структури волосся.

Через 1-2 місяці від початку лікування зменшується випадіння або повна нормалізація росту волосся. Через 1,5 місяці після процедури можна побачити нове волосся під трихоскопом.

Помітні результати ви може побачити через 2-3 місяці після початку терапії.

Екзосомальна терапія випадіння волосся з EXOXE

Екзосоми EXOXE – це інноваційний препарат для топічного нанесення, який використовується для вирішення широкого спектру естетичних проблем, включаючи випадіння волосся. 

Щоб екзосоми краще проникали в шкіру, вони застосовуються разом з гіалуроновою кислотою, яка є одним з важливих компонентів міжклітинного матриксу та сприяє клітинній проліферації. Саме топічне нанесення еrзосом EXOXE дозволяє отримати максимальний ефект, бо після мікроушкодження шкіри дермапеном площа пошкоджень більша, тому більше клітин подають сигнали і тим більше екзосом буде активовано для лікування алопеції.

Екзосоми стимулюють життєдіяльність мезенхімальних клітин, посилюють регенерацію, доставляють біоактивні молекули тим клітинам, яким це потрібно. В результаті цього покращується живлення волосяних фолікулів і активізується кровообіг, як результат зупиняється випадіння волосся, відновлюється еластичність волосяних стрижнів та повертається здоровий блиск.

Лікування випадіння волосся полінуклеотидами Vitaran

HP CELL VITARAN i II PDRN – це мезотерапевтичний препарат, який містить у своєму складі полінуклеотиди PDRN. Вони використовуються не тільки для омолодження шкіри, відновлення її після агресивних процедур, але й для лікування осередкової та дифузної алопеції шкіри голови, в тому числі зони брів та бороди.

Препарат Vitaran стимулює VEGF (ендотеліальний фактор росту) та експресію ангіопоетину-1 та ангіогенного фактора, які сприяють стабілізації та дозріванні новоутворених судин. Саме завдяки активації мікроциркуляторного русла покращується локальний кровообіг волосистої частини голови та живлення фолікулів, в результаті чого зупиняється випадіння волосся, прискорюється його зростання та покращується загальний стан.

Лазерне лікування алопеції на апараті Fotona

Оздоровлювати шкіру голови і відновлювати здоров’я волосся можна і завдяки лазерній терапії, яку пропонують у Adassa Medical Clinic для лікування алопеції. Унікальні можливості лазерного впливу дають змогу ефективно боротися з випадінням волосся, себореєю та іншими захворюваннями шкіри голови. Процедура є безпечною, неінвазивною і безболісною.

Процедура з лазером Fotona забезпечує ефективне лікування різних видів алопеції, включаючи:

  • андрогенетичну;
  • дифузну;
  • осередкову.

Лазерне світло проникає у фолікули, що сприяє збільшенню кровотоку і надходженню кисню, а це стимулює зростання нового волосся. Після процедури покращується кровообіг та живлення волосяних фолікулів, запускаються обмінні процеси, активується ріст нового волосся та поліпшується його якість – воно стає густішим, міцнішим і набуває здорового блиску.

Ботулінотерапія у лікуванні випадіння волосся

Ботулотоксин допомагає не тільки від зморшок, він використовується і при лікуванні алопеції. Під впливом стресового чинника, що супроводжується виділенням адреналіну і кортизолу, виникають зміни, що впливають на стан волосся:

  • порушення функцій сальних залоз, що супроводжується надмірною жирністю або сухістю шкіри голови, що часто призводить до формування себорейного дерматиту,
  • порушення мікроциркуляції, що супроводжується звуженням капілярів, яке призводить до недостатнього надходження кисню і поживних речовин у волосяні фолікули.

У результаті волосся не тільки стає більш тонким, а й починає активно випадати.

Вирішення цих проблем потребує комплексного підходу. Насамперед необхідно усунути або звести до мінімуму чинники, що спричиняють стрес. На локальному рівні одним із методів допомоги може бути ботулінотерапія.

Ін’єкції ботулотоксину в шкіру голови сприяють розслабленню м’язів, що призводить до зниження стискання і звуження судин у цій ділянці. Це, зі свого боку, сприяє поліпшенню кровообігу і нормальному надходженню поживних речовин і кисню до волосяних фолікулів. Таку процедуру часто включають у комплексне лікування алопеції.

Плазмотерапія Endoret, як метод лікування випадіння волосся

Плазмова терапія за методом PRGF Endoret є передовою практикою в області трихології, яка передбачає використання плазми крові пацієнта для лікування захворювань шкіри волосистої частини голови. Така процедура відрізняється високим рівнем безпеки та мінімальним ризиком алергічних реакцій, а її висока ефективність доведена за допомогою численних клінічних випробувань. Терапія плазмою PRGF Endoret має на меті покращення стану шкіри голови та волосся, пропонуючи вирішення таких проблем, як втрата волосся (алопеція, облисіння), зменшення об’єму, посічення кінчиків, а також ламкість волосся.

Запрошуємо вас у Adassa Medical Clinic на лікування випадіння волосся. 

Наші спеціалісти проведуть діагностику та запропонують найбільш ефективний метод лікування випадіння волосся з урахуванням особливостей вашого організму та наявних проблем.

По додаткову інформацію звертайтесь за телефоном: 067 180 01 80